Yardım ve bilgilendirme sayfasına hoş geldin.

Yukarıdaki bağlantıları kullanarak, ihtiyacın olan bilgilere ulaşabilirsin.
Farklı bir problemin varsa, bizimle discord üzerinden iletişime geçebilirsin.


 

Aramıza yeni katılanlar için, aşağıdaki karakter örneklerine göz atarak Pixie’de neler yapabileceğinize karar verebilirsiniz. 🙂

Not: Aşağıdaki karakterler sadece örnektir. Bu örnekler dışında roller de yapılabilir.

 

 

“Alet edevat ile aram iyidir, evimde oturup parça birleştirmede, eşya üretmekte ustayımdır.” diyorsanız Craft Sistemi tam size göre.

Herkes Craft sistemi ile eşya yapabilir ancak; birçok eşya için Craft yeteneği (ustalık) gereklidir ve o usta siz olabilirsiniz.

Ürettiğiniz eşyaları satın almak isteyecek çok sayıda kişi şu an markette ürün arıyor olabilir bile. Elinizi çabuk tutun!

Tabi Craft Sistemi’ne erişebilmek için öncelikle Base’lerden birinde ev sahibi olmanız gerekiyor.

 

 

 

 

“Silahla RDM’de takılıp insan öldürerek hayatımı riske atacağıma, gelirim kasabaya birkaç hayvan vururum, sonra onları satarım, satamasam da yerim.” diyorsanız Avcılık sizin mesleğiniz.

Ama taşla, sopayla bu vahşi doğada hayvan öldürmek pek de kolay olmayacaktır. O yüzden ekipmanlarınızı Crafterlardan satın almanız veya kendiniz yapmanız için biraz çaba harcamanız gerekebilir.

 

 

 

 

 

Aksiyon mu seviyorsunuz? O zaman siz doğuştan Savaşçısınız.

Fakat Fallen City’de hayatınızı sürdürmek hiç de kolay değil. RDM bölgesinde hayatta kalmak için gözünüzü kırpmamanız gerekiyor. Aksi halde her an eşyalarınızdan olabilir veya kendinizi kafanıza silah dayanmış halde bulabilirsiniz.

İyi haber ise, Fallen City’de de ev satın alabileceğiniz bir bölge mevcut.

 

 

 

 

 

 

 

“Ben ne etliye karışırım, ne sütlüye… Karnım doysun yeter.” diyorsanız Balıkçılık tam size göre.

Kasabadaki gölde balıklarınızı toplayın, mangalınızı yapın, isterseniz satın. Sonra da gidin yatın. Bu hayatı siz seçtiniz sonuçta… Haydi rast gele!

 

 

 

 

 

 

 

“Ben kendi halinde biriyim. Şehirde ne kadar toplanması gereken eşya-yiyecek varsa sabah akşam toplarım, kimseye de bulaşmam.” diyorsanız Loot toplamak tam size göre.

Haritanın birçok noktasında Fallen City’den artakalanları toplayarak-satarak hayatınızı sürdürebilirsiniz. Eminiz ki Air Drop kutuları da bir hayli ilginizi çekecektir. 🙂

Ama dikkat edin, TEHLİKELİ !

 

 

 

 

 

Kaosun hüküm sürdüğü bu şehirde, eğer Fallen City’de vakit geçirip hayatını hiçe sayanlardan daha çok adrenalin bağımlıları varsa, onlar da tartışmasız Medic‘lerdir.

Neden mi? Düşmüş bir şehirden geriye ne hastane kaldı, ne de eğitimli bir doktor. Olanlar da yaşamak için mesleğini bırakıyor ve kasabaya yerleşiyorlar.

Siz de Medic olarak ağır yaralı insanlara yardım edebilirsiniz. Aklınızda bulunsun, insanlara vurduğunuz adrenalin iğnesinin maliyeti girdiğiniz tehlikelerin yanında bir hiç. 🙂